Seria urządzeń Ro5+ PREMIUM

Domowy system oczyszczania wody użytkowej pitnej

System RO-5+ Premium series w wersji z modułem REDOX produkuje krystalicznie czystą wodę o wysokim pH i niskim potencjale ORP . Woda alkaliczna trzy razy bardziej nawadnia organizm, oraz dostarcza wyjątkowo szerokie spektrum mineralne . Posiada także wyjątkowo silne właściwości redukcji wolnych rodników dzięki czemu zapobiega powstawaniu wielu chorób oraz wybitnie spowalnia procesy starzenia organizmów.

Systemy oczyszczania wody pitnej metodą odwróconej osmozy prezentują nowoczesne procesy technologii uzdatniania wody. Wszelkie zanieczyszczenia (w tym szczególnie niebezpieczne dla zdrowia związki chemiczne) zostają zatrzymane i odrzucone do kanalizacji, a tylko "czysta" woda zostaje przepuszczona przez membranę osmotyczną. Stopień oczyszczania tą metodą jest bardzo wysoki i wynosi od 90 - 97%.

Zasada działania

Woda jest oczyszczana poprzez przetłoczenie jej z sieci pod wpływem ciśnienia wodociągowego do wstępnych filtrów sedymentacyjnych i filtra z węgla aktywnego. Mają one na celu jej wstępne oczyszczenie z zanieczyszczeń mechanicznych i chloru. Tak przygotowana woda przechodzi przez półprzepuszczalną membranę osmotyczną, a następnie jest gromadzona w zbiorniku ciśnieniowym jako zapas czystej wody. W końcowym etapie przed pobraniem jej z wylewki, przechodzi przez mineralizator, który nasyca ją pewną ilością minerałów - głównie wapniem i magnezem.

Dane techniczne systemu odwróconej osmozy RO-5+ Premium Gold

 • sterowanie mikroprocesorem
 • system optymalizacji ciśnienia wody
 • zawory selenoidy
 • wyświetlacz informacyjny diodowy
 • zbiornik, wylewka ceramiczna, przewody
 • wydajność do 220 litrów na dobę
 • mineralizator
 • vitalizer
 • czujnik przeciw zalaniowy

System przeznaczony do montażu na blacie kuchennym, szafce lub pod zlewozmywakiem.

Warto wiedzieć !

Kupując wodę w sklepie nie zawsze mamy świadomość co w niej się znajduje. Często ufamy temu co wydrukowano na etykiecie, choć nie zawsze jest to prawdą.

Kupując wodę w butelkach nigdy nie kupicie jej Państwo świeżej i nie ma znaczenia, że jest szczelnie zamknięta. Nalano ją parę miesięcy temu i składowano w różnych warunkach. Taka woda również kosztuję. Zakładając, że statystyczna rodzina czteroosobowa zużywa ok. 8 litrów wody na dobę, łatwo policzyć jakie to są koszty. Przyjmując, że średni koszt 1 litra wody butelkowanej wynosi tylko 1 zł, to w ciągu miesiąca płacicie już Państwo aż 240 zł (często o tym nie wiedząc, bo nie liczy się tych kosztów).

Jest inne rozwiązanie – własne źródełko z gwarantowaną czystą wodą pod ręką, w Państwa mieszkaniu (około 20 l. wody na dobę) i to po znacznie niższych kosztach, w ratach już za 55 zł na miesiąc. Co najważniejsze, macie Państwo wystarczająco dużo świeżej zdrowej wody nie tylko do picia i raz na zawsze uwolnicie się Państwo z konieczności dźwigania ciężkich butelek ze sklepu.

Koszt takiej wody to średnio około 7 groszy za litr, o gwarantowanych właściwościach, pozbawionej chemii, bakterii i zanieczyszczeń promieniotwórczych, mineralizowanej dolomitem wzbogaconej o magnez – górskie źródełko.

Domowy system uzdatniania wody posiada wieczystą gwarancję i jest pod opieką serwisantów firmy Rosmosis (przegląd i wymiana wkładów filtracyjnych co 6 miesięcy koszt od 104 zł), oznacza to że wszelkiego rodzaju uszkodzenia także te związane z normalnym zużyciem będą usuwane w ramach gwarancji przez Rosmosis. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, oraz wkładów filtracyjnych.

Wszystkie urządzenia posiadają atest PZH, oraz pozytywną ocenę Akademii Medycznej we Wrocławiu, a badania przeprowadzone przez Politechnikę Warszawską dały następujące rezultaty:

 • całkowitą redukcję cząstek koloidalnych
 • czystość bakteriologiczną wody
 • redukcję chloru wolnego i jego związków na poziomie 98%
 • redukcję jonów azotanowych, siarczanowych i fosforanowych na poziomie 98%
 • redukcję metali ciężkich (cynku, ołowiu, kadmu, rtęci, miedzi, chromu, niklu) – 98%
 • redukcję izotopów promieniotwórczych na poziomie 97%

Zapraszamy do współpracy.

Nowość


Jeden litr wody pitnej za niecałe 7 groszy, prestiżowy system osmotyczny, z unikalną jakością wody już za 65,00 zł miesięcznie.

Zadzwoń: +48 603 646 333

Formularz kontaktowy >>